Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Certyfikaty i Kursy
Witam. Jakie według Was warto zrobić sobie kursy, lub wyrobić certyfikaty? Które najbardziej polecacie?

Może jakieś E-kursy z certyfikatami, darmowe lub płatne?
Jeżeli Ci pomogłem, lub doradziłem to pochwal się tym innym osobom - Oceń mnie
Odpowiedz
Jak chcesz zostać trenerem to najpierw musisz zrobić sobie instruktora kulturystyki.
No i jeszcze kurs na prawo jazdy jest przydatny.

A tak poza nimi to pies z kursami. Liczy się wiedza i jej udokumentowanie. W necie jest fajna strona - zwie się lynda.com. Jakbym miał się uczyć to tam bym pewnie dłubał. Ale ja się uczyć nie lubię bo jestem leń.
Odpowiedz
Wiesz, niektórzy klienci wolą pracę widzieć, a niektórzy inne dowody doswiadczenia. Dobrze mieć to i to.
Odpowiedz
(22-08-2012, 01:19)Kartofelek napisał(a): (...)Liczy się wiedza i jej udokumentowanie. W necie jest fajna strona - zwie się lynda.com. Jakbym miał się uczyć to tam bym pewnie dłubał. Ale ja się uczyć nie lubię bo jestem leń.

Nie ma lepszego udokumentowania wiedzy niż certyfikat Wink
Jeżeli pomogłem CI lub naprowadziłem Cię na właściwe rozwiązanie oceń mnie tutaj --> OCEŃ MNIE dzięki z góry Rolleyes
Odpowiedz
Znaczy certyfikat w dzisiejszych czasach jest moim zdaniem dobrym dodatkiem, bo bardziej liczą się dowody tego co się robi, choć niektórzy lubią patrzeć na papierki.
Odpowiedz
Dobrze. Zgodzę się z tobą wtedy, kiedy pokażesz mi dobre portfolio na którym autor chwali się certyfikatami. Mam czas. Poczekam ;}
Odpowiedz
No dobra, ciężko coś znaleźć. Może i macie rację ;-) Olać papierki...
Odpowiedz
(22-08-2012, 00:51)Morfeusz_2005 napisał(a): Witam. Jakie według Was warto zrobić sobie kursy, lub wyrobić certyfikaty? Które najbardziej polecacie?

Może jakieś E-kursy z certyfikatami, darmowe lub płatne?
Pierwsze pytanie: jakie? No bo jak chcesz wózkiem widłowym jeździć, to musisz mieć.

Drugie pytanie: po co? Jeśli do pracy, to jakiej? Jeśli jako przedłużacz, to ponoć pomaga przywiązanie ciężarka na interes i latanie z nim parę lat Smile
Dobre samopoczucie w tym tygodniu sponsoruje cytat:
Cytat:Mogę tylko tylko na prawo i lewo ale na środek nie mogę.
Odpowiedz