Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usługa dodawania ogłoszeń?
#1
Witam. korzystał ktoś z usług dodajemyogloszenia.pl? Nie znalazłem zbyt wiele opinii na ich temat a nie mam zamiaru płacić w ciemno. Ewentualnie możecie polecić inne firmy/osoby zajmujące się dodawaniem ogłoszeń?
Odpowiedz
#2
tablica, guntree
Odpowiedz
#3
polecam serwis tablica.pl Wink
Odpowiedz
#4
Znam te serwisy jednak interesuje mnie usługa dodania ogłoszeń do tych i kilkudziesięciu innych serwisów ogłoszeniowych. Chciałbym się dowiedzieć czy ww. firma jest godna zaufania.
Odpowiedz
#5
Jeśli nie ma w internecie opinii na ich temat to musisz niestety zapłacić, żeby się przekonać. Nie zapomnij dodać tutaj opinii po zrealizowaniu zlecenia Smile
Odpowiedz
#6
ja nie polecam ponieważ większość ogłoszeń jest dodawanych w niewłaściwych kategoriach i są kasowane
Odpowiedz
#7
Witam. korzystał ktoś z usług dodajemyogloszenia.pl - Tak ja korzystam i dzięki tej Firmie Reklama ma dużą skuteczność.jak najbardziej Pozytywnie oceniam ich Działania i Polecam... Smile
Odpowiedz
#8
(20-05-2012, 23:38)z1089 napisał(a): Witam. korzystał ktoś z usług dodajemyogloszenia.pl? Nie znalazłem zbyt wiele opinii na ich temat a nie mam zamiaru płacić w ciemno. Ewentualnie możecie polecić inne firmy/osoby zajmujące się dodawaniem ogłoszeń?

Współpracuje z tą firmą już 4-lata i tylko jedna reklamacja , to chyba o czymś świadczy . Polecam w 100%
Odpowiedz
#9
Warto zauważyć że obaj polecający napisali na tym forum tylko po jednym poście i oboje dołączyli tego samego dnia Smile To tak dla ścisłości.
Odpowiedz
#10
Zdecydowanie, słowa "dzięki tej Firmie Reklama ma dużą skuteczność" dają mi wiele do myślenia Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsorzy i przyjaciele