Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wyłączyć otrzymywanie wiadomości reklamowych tzw. mailing
#1
W związku iż chcemy ponownie uruchomić możliwość rozsyłki tzw. mailing naszym reklamodawcom postanowiliśmy także Wam drodzy użytkownicy pójść na rękę. Z dniem dzisiejszym wszyscy osoby z grupy Użytkownicy zostali także dodani do grupy Mailing. Każda następna rozsyłka "reklamowa" będzie kierowana tylko i wyłączenie do tej grupy. Obecność w grupie jest dobrowolna w związku z czym w każdej chwili można dołączyć do tej jak i ją opuścić. W związku z tym, że póki co wszyscy jesteście zapisani do tej grupy poniżej instrukcja jak wypisać się z grupy.

P.S. Pamiętacie proszę, że forum także musi z czegoś się utrzymywać. Hosting i domena kosztują odpowiednie pieniądze a bez wsparcia reklamodawców ciężko jest to wszystko utrzymać. Dodatkowo staramy się reklamować produkty czy usługi powiązane z tematyką forum, nie typowy spam. Decyzja jednak należy do Ciebie Wink.


Jak się wypisać?


1. Po zalogowaniu przechodzimy do Panelu użytkownika

.jpg   mailing01.jpg (Rozmiar: 79.02 KB / Pobrań: 26)

2. Następnie w lewej kolumnie przechodzimy do Grupy Użytkowników

.jpg   mailing02.jpg (Rozmiar: 99.79 KB / Pobrań: 13)

3. Na liście dostępnych grup jest grupa Mailing. Aby ją opuścić należy kliknąć w link Opuść grupę. Pamiętaj, że zawsze może się zapisać z powrotem.

.jpg   mailing03.jpg (Rozmiar: 102.98 KB / Pobrań: 11)
Zapraszam na NBA Forum oraz PlayStation Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsorzy i przyjaciele
SeoHost.pl