Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzrok
#1
Jak dbać?
Odpowiedz
#2
Ja mialem jakiś czas temu do wyboru okulary lub soczewki i wybrałem te drugie, ze strony https://coopervision.pl/. Polecam zdecydowanie! Noszenie ich jest bardzo łatwe i wygodne, a wzrok nie męczy mi się juz tak jak do jeszcze niedawna.
Odpowiedz
#3
To ja myślę, ale jeszcze do końca się na to nie zdecydowałam. Teraz myślę o tym, aby pójść na początek na badanie wzroku, aby sprawdzić, jak to wszystko u mnie wygląda. Myślę, że na badanie wybiorę się tutaj https://blikpol.pl/badanie-wzroku-test-online a jako rozgrzewkę zrobię sobie dostępne tam badanie online.
Odpowiedz
#4
Przede wszystkim regularnie badać. Na pewno nie czytać przy słabym świetle, ograniczać oglądanie tv, siedzenie przy komputerze, komórce. Noszenie okularów jeśli jest taka potrzeba. Ale podstawa badania, kontrole u okulisty. Z wiekiem wzrok czy będziemy nawet bardzo dbać i tak będzie się pogarszać. Taka nasza natura. Jeśli szukacie na śląsku specjalisty to tu okulista Gliwice https://pryzmat-okulistyka.pl/ jest godny polecenia. Mają kilku świetnych specjalistów i poza kontrolami wykonują także zabiegi. Mają duże doświadczenie, zgrany zespół a do tego wszystkiego sensowne ceny. Jeśli chcecie zadbać o wzrok to w poradni Pryzmat na pewno pomogą.
Odpowiedz
#5
O wzrok trzeba dbać, ja miałem niedawno z nim problemy i okulista wysłał mnie do neurologa, zobaczymy co wyjdzie na badaniach bo coś ostrość tracę. Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-ochota/neurolog/ chyba się wybiorę do tej poradni neurologicznej bo słyszałem o nich dobre opinie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsorzy i przyjaciele