Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcesoria do samochodów dla profesjonalistów!
Witam wszystkich zmotoryzowanych!

gdzie w przytepnej cenie nabędę oświetlenie samochodowe do samochodu? Szukam czegoś internetowo - co o tym sądzicie? Macie jakieś doświadczenia w tej materii? Każda pomoc się przyda!

Liczę na was Smile
Odpowiedz
A remontujesz samochód, czy o co chodzi? W razie czego pamiętaj, że części samochodowe takie jak katalizator, czy też filtr DPF sprzedać możesz na jakimś skupie za dobre pieniądze. Skup katalizatorów zapłaci Ci za jedną taką część nawet paręset złotych. Wink
Odpowiedz
Również uwielbiam oryginalne gadżety do auta. Choć ostatnio miałam problem ze znalezieniem akumulatora - na szczęscie trafiłam do https://akustrefa.pl/gdzie-kupic-akumula...ory-elk,86 gdzie udało mi sie z pomocą wybrać idealny model. Dodatkowo miałam darmowy montaż co jest na plus.
Odpowiedz
Gadżety do auta to dziś nie nowość. Przedmioty takie jak Uchwyty samochodowe Baseus na Ceneo.pl można kupić, ale też w wielu specjalnie otwartych sklepach. No więc pytam - co macie u siebie? Co chcielibyście kupić? Jak się ma sprawa jeśli chodzi o cenę? Wolicie kupić coś tańszego, co jakoś posłuży, czy nowe modele, nowoczesne i zaawansowane technologicznie?
Odpowiedz