Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gastronomia a produkty
#1
Jakie produkty kupować dla gastronomi. Wiele ciekawych widziałam na: https://ztkruszwica.pl/pl . Mają tam różne ciekawe propozycje naturalnych dobrych oleistych substancji, które na pewno przydadzą się gastronomi, a resztę gdzie kupić?
Odpowiedz
#2
Jak myślisz nad interesem z gastronomią to warto zerknąć na propozycje na maszyny i urządzenia do lodów, sorbetów itp. Fajne takie widziałam na: http://eurovending.pl/pl/ . Moim zdaniem warto zerknąć na te propozycje bo są godne uwagi.
Odpowiedz
#3
A jak z pracą w gastronomi. Ostatnio czytałam: http://www.placpigal.pl/blog/w-bielsku-bialej-poszukiwani-pracownicy-branzy-gastronomicznej/ Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#4
Na pewno warto sobie zerknąć na takie porządniejsze firmy, bo to sprzęt który ma z nami lata pracować. Winterhalter na pewno systemy zmywania ma bardzo dobre i ogólnie bogaty asortyment bo do każdego rodzaju naczyń. Wiadomo że garnków z kieliszkami myć nie bedziemy
Odpowiedz
#5
Oczywiście produkty żywnościowe tutaj mają znaczenie, bo w końcu chodzi o smak. A czy próbowaliście przyrządzać potrawy z panierką American Chicken Hot & Spicy http://www.kuppanierke.pl . Dodaje ona niesamowitego smaku potrawom. Myślę, że warto byłoby wprowadzić nawet takie menu z amerykańskimi przekąskami.
Odpowiedz
#6
Podczas wyposażania kuchni powinniśmy trochę zgłębić ten temat. Najbardziej podstawową rzeczą na której powinniśmy się skupić jest kupno sprzętu dobrej jakości. Bez znaczenia czy mówimy o domowej kuchni czy wyposażeniu lokalu usługowego. Powinniśmy się czuć komfortowo we własnej kuchni.Ważna jest też czystość, a więc chemia gastronomiczna
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsorzy i przyjaciele