Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia
#1
Witam, czy ktoś korzystał z http://www.turystyczne.ubezpieczeniaonline.pl/? Mogę znać Wasze opinie?
Odpowiedz
#2
A jak szukacie ofert ubezpieczeń samochodów OC? Ja robię to za pomocą http://kalkulator-ubezpieczen.pl/, bardzo polecam każdemu. Znacie podobne strony?
Odpowiedz
#3
Co do ubezpieczeń to ja wam powiem że tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ możecie porównać sobie oferty of wielu towarzystw ubezpieczeniowych i wykupić najlepszą. To oszczędność czasu, nie musicie szukać ofert na własną rękę, praktyczne rozwiązanie.
Odpowiedz
#4
A jakie ubezpieczenie najlepiej wykupić dla nowego auta? Coś polecicie? Bo ja nie wiem sam, szukałem ofert online i tutaj https://beesafe.pl/ znalazłem jedną z lepszych. Podoba mi się ich usługa dodatkowa w której sami zabierają samochód na serwis.
Odpowiedz
#5
Aktualnie mamy mnóstwo opcji ubezpieczeniowych. Chociażby zobaczcie sobie na oferty Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia/inne/dla-sportowcow , nawet tam sportowcy mogą znaleźć coś dobrego dla siebie. Mnie przykładowo ich propozycji kilka spodobało się.
Odpowiedz
#6
Agent ubezpieczeniowy to osoba, która reprezentuje interesy firmy ubezpieczeniowej wobec klientów. Agent pełni rolę pośrednika pomiędzy ubezpieczającym a firmą ubezpieczeniową. Głównym zadaniem agenta ubezpieczeniowego jest wyjaśnianie warunków polis ubezpieczeniowych potencjalnym klientom. Z biznesowego punktu widzenia, obecnie jest dość powszechne, że jedna polisa jest dystrybuowana przez więcej niż jednego agenta jednocześnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsorzy i przyjaciele
SeoHost.pl