Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama strony w internecie
#11
Dokladnie.
Odpowiedz
#12
Wybór firmy do reklamy to zwykle ciężki temat. Zwłaszcza, gdy nie ma się nikogo zaufanego na oku. Ja ze swojej strony proponuję wejść na www, bo ta firma specjalizuje się w promocji mało znanych firm i z pewnością będą w stanie Tobie pomóc.
Odpowiedz
#13
Reklama na forach i portalach się dobrze sprawdza, ale szczerze? taka otwarta, podobają mi się wiarygodne profile marek, gdzie możesz dostać wyczerpujące wypowiedzi o danym produkcie. Wiem, że http://erzecznik.com.pl/ się zajmuje takim marketingiem właśnie. To dla mnie taka wyższa kultura reklamowania, nie tylko dbanie o sprzedaż ale przede wszystkim o wizerunek firmy.
Odpowiedz
#14
Nikt o tym nie wspomina, a to istotna kwestia, mianowicie sama reklama w internecie nie wystarczy. Konieczne jest też prowadzenie audytu działań marketingowych (czy to agencyjnych czy naszych samych) , a to z tego względu że w ten sposób możemy zoptymalizować kanały komunikacji z konsumentami i poprawić efekty. Tutaj http://ammf.pl/ poczytajcie sobie o tym, temat jest szerzej omówiony
Odpowiedz
#15
Z całą pewnością jak macie swoją stronę internetową zdecydowanie warto ją wypromować. Ale oczywiście przy tym wszystkim nie zapomnijcie również o innych formach reklamy. Przykładowo na stronie https://cuddruk.pl może wam się spodobać oferta, jaką przygotowała drukarnia internetowa CUDDRUK. Możecie u nich wydrukować wszelkiego typu materiały reklamowe.
Odpowiedz
#16
Jest wiele możliwości reklamy w internecie, każda jednak wymaga zasobów i wkładu
Odpowiedz
#17
Hmmm... Powiem Wam, że to bardzo ciężki temat, ponieważ trudno zdecydować się na coś konkretnego, dlatego że form reklamy jest bardzo dużo. Sama długo myślałam i moją pierwszą reklamą będzie odzież reklamowa dla pracowników od https://www.odziezdoreklamy.pl Jest to też fajny sposób na to, aby pracownicy wyglądali dobrze obsługując klientów.
Odpowiedz
#18
Najlepszą reklamą firmy w internecie jest jej strona www, na hostingu https://zenbox.pl/ ja mam swoją i dzięki niej mam wiele więcej klientów niż wcześniej gdy jej nie posiadałem. A sam hosting polecam, dobre ceny, sprawnie działa, nie ma limitów miejsca na serwerze i transferu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsorzy i przyjaciele
SeoHost.pl