Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak oni to robią ze są tak wysoko?
Witam was. Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób jest to możliwe, że dana strona jest tak wysoko w wyszukiwarce Google. Mam na myśli słowa kluczowe tego rodzaju: dźwigi szpitalne, które są dla mnie najistotniejsze. Posiadam stronę internetową, która funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 6 lat. Była kiedyś pozycjonowana i znajdowaliśmy się na początku wyników wyszukiwarki. Na dzień dzisiejszy nie ma nas nawet w pierwszej pięćdziesiątce. A ta nowo powstała firma na frazy: windy towarowe https://relaxmindandbody.pl/masaz-dla-dwojga jest w pierwszej 20 lub 10 wyników. Firma, o której mówię funkcjonuje w branży ponad rok i mają tak wysokie pozycje na takie słowa kluczowe? Jak to jest możliwe, że nasza firma która ma dłuższą historię i ma dłużej stronę internetową, jest o wiele niżej na tego typu słowa kluczowe: dźwigi szpitalne. Będę wdzięczna za radę osób, które znają się lepiej na tym temacie.
Odpowiedz
Zatrudniają specjalistę, mają lepszy profil linków, lepiej zbudowaną witrynę. Pozyskaj więcej linków i/lub zleć robotę komuś, kto się na tym zna.
Odpowiedz
Sprawdź na stronie a'la narzędzie darmowe lub płatne do sprawdzania linków prowadzących do strony np. backlinkwatch.com skąd konkurencja pozyskuje linki i postaraj się dodać o ile to możliwe, swoje linki też do tych stron
Odpowiedz
Wysoką pozycje zazwyczaj zapewniają linki i to co na stronie Smile. Myślę, że w ogarnieciu tego może pomóc Ci kurs online z pozycjonowania Marty: http://www.lexy.com.pl/blog/pakiet-certy...kursow-seo
Odpowiedz
na pewno trzeba pozycjonować, bo jeżeli nie robisz nic w tym kierunku, a konkurencja działa to staż na rynku traci na znaczeniu. Nie wiem czy to jest bardzo popularna branża, ale sama optymalizacja powinna znacznie pomóc. Firma pozycjonująca powinna to zrobić za darmo w ramach pozycjonowania, także nie daj się naciągnąć, bo widziałam, że niektórzy to i po 1000zł sobie za to życzą
Odpowiedz
Bardzo popularna branża, ponieważ pozycja w Google ma ogromne znaczenie. Grunt żeby pozycjonować z głową, łatwo tutaj o wpadkę. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to radzę przeprowadzić kampanie SEO z Aurora Creation , gdyż to firma która ma bogate doświaczenie
Odpowiedz
Trzeba dobrze się znać na SEO oraz na Optymalizacji pod wyszukiwarki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsorzy i przyjaciele
SeoHost.pl