Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projektowanie ogrodów
#1
Potrzebuję sugestii dotyczących tej strony - https://ogrodycedrus.pl/
Co można w niej zmienić, aby było lepiej, zwiększyła się konwersja?
Pomysły, sugestie, propozycje?
Odpowiedz
#2
jak projektujecie ogród to ja tutaj https://zumm.pl wam polecam zamówić do  niego meble. Są to meble wysokiej jakości dla wymagających klientów i takie też zamówiłem do siebie. No i też ciekawe dodatki możecie tam w ofercie dostać, zobaczcie sami.
Odpowiedz
#3
Do ogrodu jak planujecie zakupy teraz to ja wam tutaj https://parasol-ogrodowy.pl/nowoczesny-parasol-ogrodowy polecam zamówienie parasola, oni mają je wysokiej jakości i solidne na lata. Tam też możecie zobaczyć inne meble, oferta jest naprawdę duża.
Odpowiedz
#4
Ja samodzielnie projektowałem ogród. Wydaje mi się, że wyszło całkiem dobrze, z roku na rok pojawiają się jeszcze jakieś drobne poprawki oczywiście. A taki ogród to nie wyobrażam sobie bez róż na pewno, na https://florexpol.eu/roze/1994-roza-wiel...hopin.html znalazłem najładniejszą różę chopin i od tego czasu wszystkie kwiaty zamawiam właśnie tutaj.
Odpowiedz
#5
Nie wiem, jak wy, ale ja stawiam na nowoczesność. Rośliny w bryle https://colorplant.pl/sklep/?filter_grup...thujethuje mi się podobają na przykład, ale nie mam pewności, czy warto na nie dziś stawiać. Może ogólnie porozmawiamy o tym, jak dziś warto dziś stylizować ogrody i co jest na 100% modne?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsorzy i przyjaciele
SeoHost.pl