Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anna Lewandowska zdrowie
#1
Anna Lewandowska suplementy
Odpowiedz
#2
No tak, pani Anna ma suplementy odchudzające, to prawda. Wydaje mi się jednak, że dziś niewiele osób się na tym skupia. Raczej myślimy, jak przeżyć, co zrobić, żeby zdrowie nasze było bezpieczne. No i życie. Osobiście jestem zdania, że takie maseczki https://www.taniomania.pl/t/maska-chirurgiczna to już dawno powinniśmy mieć na swoich nosach.
Odpowiedz
#3
A coś na wzrok można znaleźć? Ostatnio moja żona ma z tym problemy, coraz gorzej widzi. Myślę, że musi się udać do okulisty wreszcie, potrzebne na pewno będą okulary. Na https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe patrzyłem że soczewki można też kupić w całkiem dobrej cenie, można na takie się zdecyduje?
Odpowiedz
#4
Warto żebyśmy wszyscy pamiętali o tym, że zdrowie jest najważniejsze i prowadzili zdrowy tryb życia. Mi jak brakuje motywacji to odwiedzam blogi takie jak https://stalowezdrowie.pl/ i czytam artykuły o zdrowych nawykach żywieniowych. Ten kto będzie potrafił zamienić te złe nawyki na dobre prędzej czy później odniesie sukces.
Odpowiedz
#5
Przyznam się, że coś o tej diecie słyszałam. Ale wiecie we wszystkim się nie orientuje- w końcu jest masa najróżniejszych diet. A czy wiecie przykładowo kto powinien spożywać posiłki o określonym indeksie i ładunku glikemicznym? Na ten temat tutaj https://dietly.pl/blog/ladunek-glikemiczny-a-ig-roznice możecie sobie poczytać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsorzy i przyjaciele
SeoHost.pl