Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów
[oferta] Hosting za 100 zł na 100% w 2BE.PL - Wersja do druku

+- Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów (https://www.webmastertalk.pl)
+-- Dział: Prowadzenie serwisu i promocja (https://www.webmastertalk.pl/forum-11.html)
+--- Dział: Hosting, serwery wirtualne (https://www.webmastertalk.pl/forum-13.html)
+--- Wątek: [oferta] Hosting za 100 zł na 100% w 2BE.PL (/thread-3410.html)[oferta] Hosting za 100 zł na 100% w 2BE.PL - Maciek - 15-02-2010

Po całkiem udanej promocji domenowej przyszedł czas na serwery. Przez najbliższy tydzień ceny wszystkich pakietów hostingowych 2BE.PL zostały zrównane. Każdy, kto aktywuje hosting w trakcie trwania promocji zapłaci tylko 100 zł netto za pierwszy rok użytkowania serwera.

Oferta dotyczy konta Open, przeznaczonego dla stron prywatnych, konta Premium, skierowanego do nieco bardziej wymagających użytkowników oraz konta Business, zaprojektowanego z myślą o stronach firmowych.

Więcej szczegółów i parametry kont znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje.


RE: [oferta] Hosting za 100 zł na 100% w 2BE.PL - Maciek - 19-02-2010

Zdecydowaliśmy się przedłużyć promocję Tydzień STOsownych ofert o kolejny tydzień. Dzięki temu każdy, kto dotychczas nie zdążył skorzystać z naszej oferty, wciąż ma szansę zaistnieć w sieci za jedyne 100 zł.

Do końca lutego ceny wszystkich pakietów hostingowych pozostaną zrównane. Aktywując hosting w trakcie trwania promocji zapłacimy tylko 100 zł netto za pierwszy rok użytkowania serwera.

Promocja potrwa do 28 lutego 2010. Wszelkie informacje dotyczące oferty można znaleźć na naszej stronie w zakładce Promocje. Parametry kont hostingowych znajdują się w zakładce Hosting.