Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów
Meble na wymiar do mojej kuchni - Wersja do druku

+- Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów (https://www.webmastertalk.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://www.webmastertalk.pl/forum-18.html)
+--- Dział: Luźne pogawędki (https://www.webmastertalk.pl/forum-43.html)
+--- Wątek: Meble na wymiar do mojej kuchni (/thread-32816.html)Meble na wymiar do mojej kuchni - wozniak - 24-07-2020

Potrzebuję zamówić meble na wymiar do mojej kuchni której robię właśnie remont, jakiego producenta mi polecicie? Wiem że tutaj https://rega-meble.pl/ mają dobrej jakości kuchnie bo mój kuzyn zamawiał od nich i chwalił, podoba mi się kuchnia którą dla niego wykonali.


RE: Meble na wymiar do mojej kuchni - marion34 - 09-09-2020

Przyznam, że się długo zastanawiałam nad wyborem mebli na wymiar do kuchni. Mąż mnie przekonał i zamówiliśmy je od Megan Design https://megandesign.pl/realizacje/kuchnia/ Zajmują się również projektowaniem, więc idealnie dopasowali meble kuchenne do salonu. Mamy otwartą kuchnię. Całość bardzo solidnie wykonana.


RE: Meble na wymiar do mojej kuchni - marion34 - 18-10-2020

Mi się również marzyły meble na wymiar dopóki nie usłyszałam ceny za ich wykonanie. Zbyt duże koszty jak dla mnie. Tym bardziej, że teraz można dostać piękne meble kuchenne w sklepie AKORD. Sklep poleciła mi koleżanka. Zamówiłam komplet szafek przez internet.


RE: Meble na wymiar do mojej kuchni - mpire - 28-12-2020

Sprawdź też ten https://onemarket.pl/ sklep internetowy, mają tam duży wybór mebli do kuchni również więc może znajdziesz coś co si się spodoba. Moja córka ostatnio od nich zamawiała i z mebli jest zadowolona więc warto, mają je od producentów z całego świata.


RE: Meble na wymiar do mojej kuchni - venuss - 09-01-2021

A co z wyposażeniem, bo i na tym trzeba się zastanowić.... Czy wiecie już gdzie będziecie kupować takie rzeczy, jak czajnik gastronomiczny ? Według mnie warto się rozglądnąć w takich miejscach, jak Gastromania. Będziecie mieć pewność, że kupujecie solidne wyposażenie.


RE: Meble na wymiar do mojej kuchni - Filip - 18-01-2021

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o meble takie jak krzesła kuchenne, to można śmiało postawić na coś gotowego, bo pozwoli to na zaoszczędzenie pieniędzy. Gotowe meble wcale nie muszą być złe. Wink