Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów
Anna Lewandowska zdrowie - Wersja do druku

+- Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów (https://www.webmastertalk.pl)
+-- Dział: Technologie internetowe - tworzenie stron WWW (https://www.webmastertalk.pl/forum-5.html)
+--- Dział: Grafika, Flash, multimedia (https://www.webmastertalk.pl/forum-15.html)
+--- Wątek: Anna Lewandowska zdrowie (/thread-32467.html)Anna Lewandowska zdrowie - ybupico - 21-08-2019

Anna Lewandowska suplementy


RE: Anna Lewandowska zdrowie - odwazna - 14-04-2020

No tak, pani Anna ma suplementy odchudzające, to prawda. Wydaje mi się jednak, że dziś niewiele osób się na tym skupia. Raczej myślimy, jak przeżyć, co zrobić, żeby zdrowie nasze było bezpieczne. No i życie. Osobiście jestem zdania, że takie maseczki https://www.taniomania.pl/t/maska-chirurgiczna to już dawno powinniśmy mieć na swoich nosach.


RE: Anna Lewandowska zdrowie - kwiat4 - 25-05-2020

A coś na wzrok można znaleźć? Ostatnio moja żona ma z tym problemy, coraz gorzej widzi. Myślę, że musi się udać do okulisty wreszcie, potrzebne na pewno będą okulary. Na https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe patrzyłem że soczewki można też kupić w całkiem dobrej cenie, można na takie się zdecyduje?


RE: Anna Lewandowska zdrowie - nebruu - 02-11-2020

Warto żebyśmy wszyscy pamiętali o tym, że zdrowie jest najważniejsze i prowadzili zdrowy tryb życia. Mi jak brakuje motywacji to odwiedzam blogi takie jak https://stalowezdrowie.pl/ i czytam artykuły o zdrowych nawykach żywieniowych. Ten kto będzie potrafił zamienić te złe nawyki na dobre prędzej czy później odniesie sukces.


RE: Anna Lewandowska zdrowie - venuss - 27-01-2021

Przyznam się, że coś o tej diecie słyszałam. Ale wiecie we wszystkim się nie orientuje- w końcu jest masa najróżniejszych diet. A czy wiecie przykładowo kto powinien spożywać posiłki o określonym indeksie i ładunku glikemicznym? Na ten temat tutaj https://dietly.pl/blog/ladunek-glikemiczny-a-ig-roznice możecie sobie poczytać.