Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów
Zakup kosmetyków... - Wersja do druku

+- Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów (https://www.webmastertalk.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://www.webmastertalk.pl/forum-18.html)
+--- Dział: Luźne pogawędki (https://www.webmastertalk.pl/forum-43.html)
+--- Wątek: Zakup kosmetyków... (/thread-31997.html)Zakup kosmetyków... - wozniak - 27-03-2019

Cześć! Zastanawia mnie, gdzie zazwyczaj zaopatrujecie się w kosmetyki. Czy moglibyście polecić mi miejsce zajmujące się ich sprzedażą? Z tego co udało mi się zauważyć, sporo do zaoferowania ma https://jejustore.pl/sklep/rodzaj/twarz/hydrolatywody-kwiatowe/ - można w nim bowiem nabyć kosmetyki do każdego typu cery w stosunkowo niewysokiej cenie.


RE: Zakup kosmetyków... - Alaru - 02-04-2019

ja od lat korzystam z ziaji i jestem bardzo zadowolona.


RE: Zakup kosmetyków... - venuss - 11-04-2019

Mnie natomiast wydaje się, że bardzo dobre kosmetyki ma Oriflame. Nie raz już kupowałam tam i byłam zadowolona. Teraz planuję zamówić sobie podkład matujący, któryś z tych https://pl.oriflame.com/makeup/face-makeup/foundation . Może doradzicie dziewczyny, który jest najlepszy? Chciałabym głownie wyrównać koloryt skóry oraz zniwelować widoczność różnych niedoskonałości.


RE: Zakup kosmetyków... - WitolZ - 24-04-2019

Może też zainteresuje was propozycja od sklepu https://importmania.pl/product-pol-714-Darsonval-Pro-derma-wand-pro.html W tym miejscu znajdziecie profesjonalne urządzenie do twarzy z ozonem, ale także i wiele innych propozycji niezbędnych w salonach kosmetycznych oraz do domowych kuracji . Na pewno warto zaopatrzyć się w takie urządzenia jeżeli macie większe problemy ze swoją cerą.