Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów
Profesjonalne sprzątanie mieszkań w Poznaniu - gdzie? - Wersja do druku

+- Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów (https://www.webmastertalk.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://www.webmastertalk.pl/forum-18.html)
+--- Dział: Luźne pogawędki (https://www.webmastertalk.pl/forum-43.html)
+--- Wątek: Profesjonalne sprzątanie mieszkań w Poznaniu - gdzie? (/thread-31848.html)Profesjonalne sprzątanie mieszkań w Poznaniu - gdzie? - waldemargorski94 - 21-06-2018

Cześć!

Szukam firmy sprzątającej w poznaniu lub w okolicach oferującej profesjonalne i przede wszystkim tanie sprzątanie biur w poznaniu. Czy ktoś poleci jakąś sprawdzoną firmę? Naprawdę zależy mi na czasie

Pozdrawiam


RE: Profesjonalne sprzątanie mieszkań w Poznaniu - gdzie? - monia456 - 27-02-2019

Czasem można kupić dobry sprzęt i dobre środki czyszczące i zadbać o porządek. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.leifheitsklep.pl , może spodobają Ci się takie właśnie. Mają tam dobre ceny i wiele produktów.


RE: Profesjonalne sprzątanie mieszkań w Poznaniu - gdzie? - venuss - 11-02-2021

Dobrze wiedzieć... Chociaż i samodzielnie też można efektywnie rozprawić się z bałaganem etc. Warto poczytać sobie na pewno takie wskazówki, jak http://dompomyslow.pl/zadbany-dom/jak-usunac-kamien-w-lazience-domowe-sposoby/ . Dzięki nim dowiecie się jak przykładowo skutecznie pozbyć się kamienia z łazienki.


RE: Profesjonalne sprzątanie mieszkań w Poznaniu - gdzie? - wozniak - 10-05-2021

A korzystacie też z usług pralni? Na stronie: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ znalazłam ofertę pralni z Warszawy, która wydała mi się bardzo kusząca. Mają super opinie, a do tego po uprzednim umówieniu się, można liczyć na transport swoich rzeczy w obie strony.