Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów
Gabinet medycyny kosmetycznej w Lublinie - Wersja do druku

+- Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów (https://www.webmastertalk.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://www.webmastertalk.pl/forum-18.html)
+--- Dział: Luźne pogawędki (https://www.webmastertalk.pl/forum-43.html)
+--- Wątek: Gabinet medycyny kosmetycznej w Lublinie (/thread-31802.html)Gabinet medycyny kosmetycznej w Lublinie - Wenecjusz - 26-03-2018

Ja chciałabym z całego serca polecić zabiegi wykonywane przez dr Tarkiewicza np na nogi http://tarkiewicz.pl/uslugi/cellulit . Pełen profesjonalizm. Zobacz jak wiele mogą zdziałać takie zabiegi i jak ci mogą pomóc. Ja jestem zachwycona tym gabinetem i jestem już stałą klientką tego gabinetu polecam każdemu.


RE: Gabinet medycyny kosmetycznej w Lublinie - aletorr - 31-03-2018

Jaki jest koszt wizyty?

badania nieniszczące


RE: Gabinet medycyny kosmetycznej w Lublinie - wozniak - 08-02-2019

W Katowicach jest bardzo dobry gabinet medycyny estetycznej w którym miałam robiony lipofilling niedawno. Jest to przeszczep tłuszczu z miejsc w których jest go za dużo w miejsca które chce się nim wypełnić, u mnie usunęło to zmarszczki. Tutaj https://filine.pl/przeszczep-tluszczu-lipofilling możecie poczytać o tym więcej.


RE: Gabinet medycyny kosmetycznej w Lublinie - mpire - 21-01-2020

W Warszawie jest bardzo dobra klinika medycyny estetycznej http://klinikagrzesiak.pl/ w której podnosili mi piersi bo miałam mocno wiszące i wam ich polecam. Poza tymże efekt jest bardzo dobry to dbają o swoich pacjentów, panuje tam miła atmosfera.