Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów
Prezent dla chłopca w wieku 12 - Wersja do druku

+- Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów (https://www.webmastertalk.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://www.webmastertalk.pl/forum-18.html)
+--- Dział: Luźne pogawędki (https://www.webmastertalk.pl/forum-43.html)
+--- Wątek: Prezent dla chłopca w wieku 12 (/thread-31783.html)Prezent dla chłopca w wieku 12 - nali84 - 18-02-2018

Coraz ciężej mi kupić prezent. Syn ma coraz większe wymagania. Pewnie znowu zdecyduję się na grę na kompa. A co wy kupujcie na ten wiek/byście kupili?


RE: Prezent dla chłopca w wieku 12 - Warming65Logan - 15-03-2018

Może rower lub hulajnoga?


RE: Prezent dla chłopca w wieku 12 - venuss - 25-07-2019

O i to jest pomysł. Chodzi mi oczywiście o rower. Według mnie chłopak ucieszyłby się z dobrego roweru. Możesz sobie w tym kierunku sprawdzić oferty sklepu https://www.rowertour.com/c/1/akcesoria-rowerowe . Znajdziesz tam akcesoria rowerowe, jak i same rowery. Co ważne u nich znajdziecie naprawdę dobry sprzęt.


RE: Prezent dla chłopca w wieku 12 - nebruu - 10-10-2019

Dla trochę starszego chłopca, bo 15-latka zamowiliśmy Berlin Dom z Papieru bluza z serialu, który niedawno zdobył duża popularność na całym świecie, a ten chłopak jest jego zagorzałym fanem. Prezenty wcale nie muszą być nie wiadomo jak drogie, bo pamiętajcie, że liczy się gest i pamięć o najbliższych!


RE: Prezent dla chłopca w wieku 12 - odwazna - 14-05-2020

Przykre jest to, że myślimy szablonami, jeśli chodzi o dzieciaki. W tym wieku ja bym nic na komputer nie kupowała, a zachęcałabym do aktywności fizycznej. I jeśli masz więcej gotówki, to możesz kupić na przykład takiego https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/ranking-rowerow-crossowych crossa. Zawsze to jest sposób na aktywizowanie dziecka, a nie jego zamykanie w komputerze.


RE: Prezent dla chłopca w wieku 12 - czapeczka - 18-06-2020

Jest naprawdę dużo rzeczy, które można dzieciom sprezentować, wszystko tak naprawdę zależy od kreatywności. Ja mogę zaproponować zakup butów. Na https://butymodne.pl/buty-dla-dzieci-c25952.html ostatnio przeglądałam i widziałam ładne sportowe buciki w niskich cenach


RE: Prezent dla chłopca w wieku 12 - wozniak - 11-02-2021

To zależy od tego co taki chłopiec potrzebuje, czym się interesuje i tym podobne. Ja mojemu chrześniakowi w tym wielu zamawiałem tutaj https://www.equishop.com/pl/23-kask-jezdziecki-kask-do-jazdy-konnej kask do jazdy konnej którą uprawia. I był zadowolony, przydaje mu się kilka razy w tygodniu jak jeździ na swoim koniu.