Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów
Samochód nowy, czy używany? - Wersja do druku

+- Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów (https://www.webmastertalk.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://www.webmastertalk.pl/forum-18.html)
+--- Dział: Luźne pogawędki (https://www.webmastertalk.pl/forum-43.html)
+--- Wątek: Samochód nowy, czy używany? (/thread-11503.html)

Strony: 1 2 3 4


Samochód nowy, czy używany? - lechh851 - 25-05-2016

Waszym zdaniem lepiej kupić nowy samochód, czy używany?


RE: Samochód nowy, czy używany? - valerie89 - 27-05-2016

Nie każdego stać na nowy samochód prosto z salonu, więc czasami to nie kwestia wyboru, tylko możliwości finansowych. Oczywiście lepszy jest nowy, natomiast z używanych mogę polecić jedynie te kilkuletnie - nadal są w dobrym stanie. Decydując się na nowy najlepiej kupić taki z poprzedniego rocznika (są o wiele tańsze) - w W-wie tutaj http://www.autozoliborz.pl/opel-promocje jest kilka modeli Opla z poprzedniego rocznika w promocji.


RE: Samochód nowy, czy używany? - amster - 12-06-2016

zdecydowanie uzywany


RE: Samochód nowy, czy używany? - paaula190 - 19-10-2016

Mając do dyspozycji więcej pieniędzy lepiej kupić nowy samochód, a najlepiej wziąć go w leasing. Co do używanych, to odradzam kilkunastoletnie modele - są tanie, ale wymagają ciągłych napraw. Proponuje jakiś kilkuletni model, radzę tylko sprawdzić przed zakupem jego stan techniczny (najlepiej, aby zrobił to mechanik), oraz przeszłość, szczególnie powypadkową, co można zrobić na http://www.autobaza.pl


RE: Samochód nowy, czy używany? - tomasz30 - 25-01-2017

To zależy, czy samochód ma być do firmy, czy do prywatnego użytku - jeśli do firmy, to lepiej wybrać nowy (w leasing oczywiście), a w drugim przypadku używany, jakiś kilkuletni model. Co do auta do firmy, to warto zainstalować w nim monitoring GPS typu Navifleet https://www.navifleet.pl, zwłaszcza jeśli ma służyć także pracownikom - zwiększa to bezpieczeństwo auta, pozwala też na jego kontrolę, pracowników zresztą także.


RE: Samochód nowy, czy używany? - darek87 - 29-01-2017

Ja jestem za nowym


RE: Samochód nowy, czy używany? - paaula190 - 24-01-2018

Używany będzie bardziej opłacalny. Na aukcjach można trafić takie w dość dobrych cenach i niezłym stanie. Tutaj https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Carefleet jest trochę aut poflotowych, kilkuletnich, na ogół bardzo zadbanych.


RE: Samochód nowy, czy używany? - gwen92410 - 27-01-2018

Zdecydowanie nowy - nie ma co ryzykować ewentualnych serwisów i naprawek potem Smile. Kupe kasy wydamy i dalej będziemy jeździć rzęchem, już przez to przechodziłem Tongue.


RE: Samochód nowy, czy używany? - invender - 05-02-2018

Obecnie szukam auta rodzinnego a takie są większe i droższe więc nowe odpada, tutaj http://rodzinneauta.pl/ czytałem trochę o BMW 7 osobowym, ktoś może ma i może powiedzieć jak z komfortem jazdy takim autem jest?


RE: Samochód nowy, czy używany? - macissrew - 09-02-2018

Ja bym kupił FIATA Multiple, możesz spokojnie parkować bez zamykania Wink PDK