Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów
Dopisek "nieczytany post" jak w phpBB by Przemo - Wersja do druku

+- Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów (https://www.webmastertalk.pl)
+-- Dział: Technologie internetowe - tworzenie stron WWW (https://www.webmastertalk.pl/forum-5.html)
+--- Dział: CMSy, Systemy Forów (https://www.webmastertalk.pl/forum-23.html)
+---- Dział: phpBB (https://www.webmastertalk.pl/forum-28.html)
+---- Wątek: Dopisek "nieczytany post" jak w phpBB by Przemo (/thread-10480.html)Dopisek "nieczytany post" jak w phpBB by Przemo - lukasamd - 25-01-2013

Jako że wiele osób pytało mnie o to jak to zrobić (kiedyś oferowałem mod od nieprzeczytanych postów który był sklejką mojej roboty i dodatku View or mark unread posts) postanowiłem się tą informacją podzielić.

Na co ona pozwala? Na wyświetlanie obok postów informacji o tym, że nie były one przez nas czytane. Coś takiego było od zawsze w phpBB by Przemo i było niesamowicie wygodne. Oto i opis:

Oznaczenie "nieczytany post" w phpBB3 - blog LukasAMD

Szykuję ten post jako masówkę, bo pytań było sporo, a jak wrzucę go w kilka miejsc, to może wreszcie się skończą, a użytkownicy i administratorzy będą z tego detalu bardziej zadowoleni. Nie mam czasu pisać do administracji ani wklepywać tego jako jakiś tutorial na każdym z forów osobna, więc wybaczcie za formę nieco przypominającą spam - nic takiego nie ma miejsca i nie takie jest założenie.

Jeżeli uznacie że nie przeszkadza, zostawcie.
Jeżeli przeszkadza, wywalcie ten temat.
Jeżeli chcecie opisać jako tutorial, proszę bardzo - czy będziecie tak uprzejmi aby zalinkować do autora to już zależy od waszego podejścia Wink