Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Usługa dodawania ogłoszeń?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam. korzystał ktoś z usług dodajemyogloszenia.pl? Nie znalazłem zbyt wiele opinii na ich temat a nie mam zamiaru płacić w ciemno. Ewentualnie możecie polecić inne firmy/osoby zajmujące się dodawaniem ogłoszeń?
tablica, guntree
polecam serwis tablica.pl Wink
Znam te serwisy jednak interesuje mnie usługa dodania ogłoszeń do tych i kilkudziesięciu innych serwisów ogłoszeniowych. Chciałbym się dowiedzieć czy ww. firma jest godna zaufania.
Jeśli nie ma w internecie opinii na ich temat to musisz niestety zapłacić, żeby się przekonać. Nie zapomnij dodać tutaj opinii po zrealizowaniu zlecenia Smile
ja nie polecam ponieważ większość ogłoszeń jest dodawanych w niewłaściwych kategoriach i są kasowane
Witam. korzystał ktoś z usług dodajemyogloszenia.pl - Tak ja korzystam i dzięki tej Firmie Reklama ma dużą skuteczność.jak najbardziej Pozytywnie oceniam ich Działania i Polecam... Smile
(20-05-2012, 23:38)z1089 napisał(a): [ -> ]Witam. korzystał ktoś z usług dodajemyogloszenia.pl? Nie znalazłem zbyt wiele opinii na ich temat a nie mam zamiaru płacić w ciemno. Ewentualnie możecie polecić inne firmy/osoby zajmujące się dodawaniem ogłoszeń?

Współpracuje z tą firmą już 4-lata i tylko jedna reklamacja , to chyba o czymś świadczy . Polecam w 100%
Warto zauważyć że obaj polecający napisali na tym forum tylko po jednym poście i oboje dołączyli tego samego dnia Smile To tak dla ścisłości.
Zdecydowanie, słowa "dzięki tej Firmie Reklama ma dużą skuteczność" dają mi wiele do myślenia Smile
Stron: 1 2 3