Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Oferta Pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mamy do zaoferowania nowoczesne oprogramowanie do tworzenia atrakcyjnych ofert handlowych, katalogów produktów, dokumentacji technicznej, publikacji naukowych, plików pomocy.

Poszukujemy osób które chciałyby zaprezentować nasze oprogramowanie różnym klientom z terenu całego kraju.

Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne za transakcje między klientem a ProideaSoftware.

CV i List Motywacyjny wykonane tylko i wyłącznie w programie Esense, można przesyłać na adres pawel(małpa)proideasoftware.pl
Program Esense jest do ściągnięcia na stronie http://www.proideasoftware.pl lub na portalach udostępniających legalne oprogramowanie.
Moim zdaniem trzeba wiedzieć jak napisać list motywacyjny i dodatkowo jak stworzyć interesujące CV. Co prawda dzisiaj mamy sporo generatorów z gotowymi szablonami, jak się na to zapatrujecie? Warto w taki sposób czy lepiej własnoręcznie pisać?
Gdzie szukacie pracy?

___
Spa Niechorze
Najłatwiej dostępna jest praca w internecie,mam na myśli oczywiście oferty, bo można ich znaleźć setki jak nie tysiące. To nie jest prawda, że w Polsce pracy brakuje, bo jest jej wiele, tylko trzeba dobrze sprawdzać pojawiające się ogłoszenia w serwisach
Ja dostałem ofertę pracy ale w Niemczech i wyjadę, teraz się tylko muszę zorientować jak to wszystko tam prawnie wygląda. Tutaj https://zwrot-podatkow.pl/ksiegowosc-niemiecka-gewerbe już czytam o tym jak się tam księgowość prowadzi i chyba zlecę to tej firmie bo nie jest to łatwe.