Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Rolnictwo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Uważam, że uprawą warzyw można zająć się hobbistycznie, ale i zawodowo. Jednak nie wszystko jest takie łatwe, jak może się wydawać, a szczególnie wtedy, kiedy pojawia się kłopot z różnymi chorobami upraw itd. Na szczęście https://www.naszwodzislaw.com/site/art/5...e-chwasty-- ma świetne rozwiązania, które uratują uprawy.
Nie myślałam o tym, żeby być rolnikiem, ale wydaje mi się, że to, co mogę robić, po prostu dla mnie jest jak najbardziej dopasowane. W sensie maszyny rolnicze wybieram z bratem. I on będzie się zajmował gospodarką, a ja rodzicami. Myślę, że to dobry układ , bo część dochodów będzie nam oddawał. 
Jak ktoś tutaj z was się zajmuje rolnictwem i ma swoje uprawy to ten https://www.maszynydlafarmera.pl/oprysk-...-wykonuje/ artykuł polecam przeczytać. Piszą w nimi o opryskach na kukurydzę, kiedy są potrzebne i jak je wykonywać. Myślę że na pewno wam się to też przyda.
A o firmie Dozamech to słyszeliście? Ja dowiedziałam się wiele pozytywnych opinii na ich temat, także według mnie warto byłoby się do nich zgłosić. Jest tam dostępna przykładowo żmijka pionowa, ale również mieszalniki, podajniki itd. Także opłaca się do nich zaglądnąć.