Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Jak reklamować się w sieci?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w tytule - w jaki sposób najlepiej reklamować się w sieci? Czy warto reklamować się na portalu społecznościowym facebook? Z tego co udało mi się przeczytać w tym artykule: https://ddwloclawek.pl/pl/701_materialy_...stowa.html - reklama na facebook'u potrafi być niezwykle opłacalna...
adwords i te sprawy
Proponuję zastanowić się nad wyborem https://solv.pl - ta agencja interaktywna prowadzi bardzo ciekawe projekty reklamowe i nawet za niską kwotę są w stanie stworzyć porządny marketing.
A może kampania eRzecznika? tu macie więcej informacji http://erzecznik.com.pl/ z tego co widzę firmy które podejmują taką współpracę cieszą się większym zainteresowaniem w sieci. Kampania ma na celu oficjalne promowanie marki i reklamowanie produktów poprzez wpisy z oficjalnych kont. Marketing internetowy na takim wyższym poziomie. eRzecznik wypowiada się w wątkach gdzie toczy się zasadna dyskusja, dzięki aktywnemu monitorowaniu fraz ustalonych przez klienta, jest w stanie reagować na każdą taką dyskusję. Szczególnie jeśli o marce pojawiają się jakieś negatywy. kampania zwiększa wiarygodność marki na pewno.
Najważniejsze, aby nie ograniczać się wyłącznie do reklamy w sieci. Za to na pewno warto zainteresować się również tradycyjnymi formami reklamy. Szczególnie skuteczny powinien okazać się billboard - musi jednak znaleźć się w miejscu widocznym dla naszych potencjalnych klientów. Taki billboard przygotować może dla nas firma https://www.znajdzreklame.pl (zadba również o niego podczas całego okresu ekspozycji).
Też się zastanawiam i chętnie poczytam wypowiedzi osób doświadczonych w takim temacie jak marketing internetowy. Ostatnio często zaglądam na bloga http://panjacek.pl i znalazłem motywację na to żeby stworzyć coś swojego tylko wiadomo, że jak prowadzi się bloga to trzeba go reklamować pytanie tylko jak?
Facebook to nie jest obecnie najlepsze miejsce do reklamowania się, strasznie zdzierają na reklamach, a nie oferują gwarancji klikalności.
Na pewno konsekwentnie i oryginalnie Smile