Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Rolnictwo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy rolnictwo wciąż może być opłacalne? Odziedziczyłem ziemie i zastanawiam się czy nie zasiać na niej tej pszenicy: https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/pszenica-ozima - czy to dobry pomysł? Jakie jest Wasze zdanie na jej temat?
Pamiętać należy że w biznesie tez się wiele rzeczy psuć. Ja już oglądałam ostatnio części do naszych sprzętów rolniczych na http://stanimpex.pl/product-category/cze...yskiwaczy/ , bo jednak ciągle coś się psuje bo się użytkuje. Ale aby były posłuszne trzeba w nie inwestować, aby prace szły szybko.
Rolnictwo ma często pod górkę, ale wcale nie jest powiedziane, że nie można sobie poradzić. Jak moje pole zaatakował turkuć podjadek https://www.agrofoto.pl/forum/topic/2773...-podjadek/ forum Agrofoto odpaliłam i znalazłam na niego sposób. Opryski pomogły, a jednocześnie udało mi się dość mocno uratować plony.
Ja też zacząłem od niedawna uprawiać na swojej ziemi kilka zbóż i inne owoce oraz warzywa. Niestety mój rzepak dostał jakiejś zarazy i staram się tego pozbyć teraz, co radzicie? Tutaj http://ordirrigation.com/najskuteczniejs...-pszenicy/ piszą że ponoć środki warto zastosować.