Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Co kupić do nowo otwartej firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich,

Wspólnie z kolegą zamierzamy otworzyć swoją spółkę budowlaną, teraz oprócz szukania nowych pracowników potrzebujemy wyszukać potrzebne do pracy narzędzia. Macie może jakiś sprawdzony sklep z urządzeniami typu pily tasmowe do metalu . Będę wdzięczny za jakiekolweik porady albo pomoc. Może ktokolwiek z was także prowadzi podobny biznes. Wszytkie porady mile widziane
Moim zdaniem w nowo otwartej firmie warto najpierw zainwestować w jakieś nowoczesne oprogramowanie, które na przykład pozwoli sprawnie zarządzać dokumentacją. Sprawdzi się tutaj doskonale system workflow/DMS, o którym możecie się więcej dowiedzieć na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-d...system-DMS. Według mnie warto przemyśleć wdrożenie czegoś takiego we własnym przedsiębiorstwie.
Do nowo otwartej firmy na pewno warto kupić solidne wyposażenie i różne urządzenia, które w razie czego byłyby w stanie ułatwić wykonywanie poszczególnych zadań i ułatwiły pracę ludziom. Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przede wszystkim postawienie na solidne przenośniki taśmowe, czy pasy napędowe płaskie, bo pozwalają one na stworzenie naprawdę solidnego systemu transportu wewnętrznego.

Tongue
Na pewno warto zaopatrzyć się w program do faktur, z którego pomocą mogłabyś wystawiać faktury swoim kontrahentom. Jeśli miałbym Ci polecić Ci jakiś konkretny, byłby nim: https://wfirma.pl/program-do-faktur-online - jest tani i w pełni funkcjonalny.
Hm, nie napisałeś, jaką firmę dokładnie zamierzacie otwierać, ale widzę, że szukasz typowego mechanicznego i blacharskiego wyposażenia. Sądzę więc, że powinieneś zajrzeć na Ceneo. Ja tam znalazłam dla męża taką wiertarkę https://www.ceneo.pl/Wiertarko-wkretarki/p:Sparky.htm , którą mu Zajączek przyniesie ;p . Możesz dużo zaoszczędzić, szukając przez tę porównywarkę.
Może warto zainwestować w magnesy na lodówkę , które sprawdzą się rewelacyjnie jako reklama firmy i gadżet dla domu. Warto czasem rozreklamować swój biznes już na samym początku.
Jeśli firma dopiero co powstała, poza wyposażaniem trzeba się zająć jej reklamą. Tak by trafić do jak największej liczby odbiorców. Lokalnie najlepiej się sprawdzi billboard. Wynająć taki można dzięki pomocy firmy https://www.znajdzreklame.pl/billboardy, poza tym mogą oni również zająć się wykonaniem plakatu na billboard i jego wyklejeniem. W pełnie profesjonalnie, na terenie wielu miast Polski.
Też musisz zadbać o odzież dla swoich pracowników, najlepiej taką z własnym nadrukiem https://www.odziezdoreklamy.pl/11-koszule , gdyż jeszcze będzie dodatkowo pełnić rolę reklamy, co zwiększy rozpoznawalność marki wśród klientów