Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Inwestować w mieszkanie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zastanawiam się jak zainwestować własne pieniądze. Ostatnio widziałam, że deweloper Orion w Lublinie http://orion.lublin.pl ma całkiem niskie ceny mieszkań, a od znajomej słyszałam, że są mega profesjonalni. Myślicie że taka inwestycja wypali?
Z własną inwestycja jest różnie, zawsze jest ryzyko.

https://wladyslawowonocleg.pl
Jeśli szukacie sklepu gdzie będziecie mogli zakupić oleje czy też smary to polecam wejść na https://www.twojazagroda.pl/ i zapoznać się z ofertami tego sklepu. Myśle, ze nie jedna rzecz przypadnie Wam do gustu.
Witam jak dla mnie to głupia inwestycja. Pomysł był dobry ale kilka lat temu teraz mieszkań jest bardzo dużo
Zyskownym sposobem na ulokowanie pieniędzy jest inwestycja w apartamenty, taki model biznesowy proponuje DS Development. Właściciel takiego apartamentu ma zagwarantowany jego wynajem przez 15 lat, obsługę najmu, zagwarantowaną stopę zwrotu z inwestycji. W całym okresie ma również gwarancję wypłaty czynszu.
Moim zdaniem , inwestycja w mieszkanie to bardzo dobra decyzja. Jedna z wazniejszych w zyciu. Od dluzszego czasu planuje z dziewczyna zakup mieszkania w Poznaniu. Odlozylismy na to sporo pieniedzy, poniewaz uwazamy ze jest to duzo lepsza decyzja niz wynajem mieszkania. Moj dobry znajomy polecil nam http://ronson.pl/tips/dlaczego-warto-wyk...weloperem/ i według nas maja swietne oferty w bardzo dobrych cenach .
Dobrą inwestycją jest zakup mieszkania pod wynajem. Nie musi być nowe, ważne żeby miało atrakcyjną lokalizację. Nie miałem problemów ze znalezieniem chętnych. Mieszkania dogląda firma per modum która zarządza całym osiedlem bo mieszkam poza Warszawą.
Mieszkanie w dużych miastach może być ok. Ja jednak szukam pokój dla studenta katowice - wiem że można dużo taniej wynająć. W Katowicach na Kościuszki 33 można wynająć całe mieszkanie lub tylko pokój. Cena za miejsce w pokoju 2-osobowym to 400 zł, jak dla mnie cena rewelacja.
Moim zdaniem bardzo dobrze jest inwestować w naszych czasach w nieruchomości, nawet je kupować i jeszcze bardziej pod względem technologi urozmaicać i są one więcej wtedy warte. Można w nich zamontować nawet klimatyzacje taką jak tutaj . Sprawdzi się ona na pewno pod wieloma względami w lecie, a nawet zimie jeżeli zechcemy.
Moim zdaniem warto inwestować w nieruchomości, ponieważ dzisiaj jest na to duży popyt. Takie mieszkanie możesz komuś wynajmować i zyskać na tym. Nawet, jeżeli sam obawiasz się tego czy podołasz nowym obowiązkom w zakresie zarządzania daną nieruchomością to w sumie i tak nie ma problemu. Ponieważ są firmy typu https://westa-estate.pl/ dla których zarządzanie nieruchomościami w Krakowie jest codziennością. Doskonale się na tym znają. Dlatego Ci pomogą.
Stron: 1 2