Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Czas pomyśleć o walentynkach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zbliżają się walentynki- święto zakochanych. Próbowaliście je urządzić w domu? Nastrojowa kolacja we dwoje, zwłaszcza wtedy, kiedy was dwoje na co dzień ciężko pracuje i nie ma czasu ani głowy na romantyczne t?te-?-t?te. A przy tym nie ma wcale ochoty wydawać na drogie hotele. Wyobraźmy sobie, że menu kolacyjne mamy już opanowane. Owoce morza bądź inne egzotyczne specjały niedostępne na co dzień już postanowione.Trunki czekają od dawna w lodówce. A pozostaje tylko na przyjęcie święta miłości postarać się o nastrojową dekorację pokoju. Wymaga to trochę wysiłku, ale pamięć wspomagana ewentualną dokumentacją zdjęciową pozostanie z nami na dłużej. Nie trzeba przy tym zmieniać całego wnętrza. Wystarczy kilka dodatków pasujących do stylu dotychczasowego wnętrza. Z walentynkami kojarzymy czerwone serduszka , których w sklepach jest zatrzęsienie. Dobrze sprawdzą się czerwone poduszki w kształcie serca, miękkie narzuty oraz podkładki i serwetki z miłosnym motywem i oczywiście czerwone róże. Jeśli planujemy walentynkową kolację. Na stole nie może zabraknąć romantycznych świec. Wyższa szkoła jazdy to przygotowanie całej serduszkowej zastawy stołowej. Osobiście bardzo lubię kwiaty, więc w takiej scenerii nie mogłoby ich zabraknąć. I niekoniecznie te słynne rozsypane tu i ówdzie płatki róż.
Ja swojemu partnerowi chyba kupię ładny Portfel męski , który mu się przyda na różne okazje. Myślę dodatkowo o grawerze z dedykacją. Już zerkałam za takimi na: www.supergalanteria.pl i mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Jak nie portfel to może Pasek do spodni. Teraz jest wiele ciekawych dodatków, które można kupić.
ja swojej zonie kupię olejek do masażu. Ona bardzo lubi takie rzeczy
Walentynki kojarzą mi się głownie z serduszkami i kwiatami, dlatego że w to święto zawsze dostaje kwiaty. Raz zdarzyło się, że mój chłopak był poza granicą państwa i wtedy też stanął na wysokości zadania. Wysłał mi kwiaty za pośrednictwem firmy 123kwiaty. Była to bardzo miła niespodzianka.
Na szczęście do Walentynek zostało jeszcze kilka miesięcy Big Grin będzie można spokojnie przygotować coś wyjątkowego Wink
Najważniejsze to obserwować pacjenta i mieć na uwadze jego preferencje życiowe i zdrowotne. Nie można przesadzać z prezentami, które mogą zostać odrzucone lub mieć wpływ na utratę zdrowia.
Kolacja w domu to rzeczywiście fajny pomysł ale ja już jestem ze swoim chłopakiem tyle lat, że ten ponysł już przetestowałam wiele razy. W tym roku zatem postawiłam na coś do ubrania bo głupot typu kubek czy poduszka to nie lubię. Więc zakupiłam już T-shirt prezent przydatny i nie za drogi.
Ja ostatnio sprawiłem mojej dziewczynie voucher do spa. Była zachwycona ! Wink Trochę to kosztowało, ale czego się nie robi dla ukochanej. Musiałem wziąć szybką pożyczkę. Zdecydowałem się na kredito24 i to był najlepszy wybór, jakiego mogłem dokonać. Szybko, sprawnie, profesjonalnie Wink
Tez się zastanawiam co kupić na walentynki, chyba zdecyduję się na bungee, mój chłopak to uwielbia. Znamy się z kochaj.pl i już wtedy pamiętam jak mówił że zawsze chciał skoczyć ale nie miał okazji. Mam nadzieję że się ucieszy.
A jak spędzacie czas w te święto ? Zabieracie gdzieś swoją lubą czy po prostu jakaś kolacyjka w domu, prezenty czy jak ?
Stron: 1 2 3