Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Rolety antysłoneczne - dobry wybór?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakiś czas temu zaczęłam zastanawiać się nad takimi roletami, mieszkam w bloku, salon i kuchnia od strony południowej, w związku z tym oba te pomieszczenia podczas lata potwornie się nagrzewają. Rolety takie wydają się być dobrym rozwiązaniem, ale oczywiście wszystko ma swoje wady i zalety, za wadę mogę uznać to, że lubię się ukryć przed wścibskim wzrokiem sąsiadów, a rolety te nawet jeśli transparentne wisieć będą przez cały rok, bo przecież komu chciałoby się je demontować, a w zimę niekoniecznie mamy ochotę uciekać od słońca. Jednak niższa temperatura w mieszkaniu, brak oślepiającego słońca wydają się kuszące. Pytanie tylko czy rzeczywiście warto i różnica jest wyraźnie odczuwalna, czy może to pic na wodę? Może ktoś z Was ma już takie rolety i podzieli się swoimi doświadczeniami.
Witaj
Wszystkiego co najważniejsze w kwestii osłon przeciwsłonecznych dowiesz się na stronie lotari.pl https://lotari.pl/inne/oslony-przeciwsloneczne.html
A jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne to na wymienionej stronie możesz zapytać konsultanta, który szczegółowo odpowie na wszystkie pytania.
No ja ostatnio zamówiłem takie rolety i przewiozłem dzięki firmie http://www.interport.pl/
według mnie to na pewno dobry pomysł

_____________________________
http://www.interport.pl/
W dwóch oknach mam rolety wewnętrzne.
Są zmywalne i nie przepuszczają promieni słonecznych - prawie w 90%, co nie znaczy, że w pokoju w dzień jest ciemno.
Od strony pokoju są kolorowe, natomiast od strony okna białe.
Kupowane były z dziesięć lat temu, więc jeśli dobrze pamiętam, to z tej zewnętrznej strony są powlekane roztworem srebra, który odbija promienie słoneczne, prawie ich nie przepuszczając do mieszkania.
Wtedy, gdy kupowałam, oferowano mi też rolety powlekane roztworem ze złota, ale były znacznie droższe.
Te z materiału, nie odbijają tak skutecznie promieni słonecznych.
Popytaj w punktach sprzedaży, a ja gwarantuję Ci, że będziesz super zadowolona.
__________________
wypożyczalnia samochodów kempingowych
jak dla mnie rozwiązanie idealne, bo jak się chce pospać dłużej to przynajmniej słońce nas nie obudzi Big Grin
A jakie okna macie? Zastanawiam się nad trzyszybowymi od Solo http://www.ogrzewanie-solarne.com.pl/ala...-solo.html . To może rolety nie będą potrzebne? Czy tu bardziej chodzi o szczelność okien, a nie prywatność?
To dobry wybór, mam takie u siebie kuchni. A kuchnię mam zrobioną w bieli, z drewnem, taką jak tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/Porady/sho...rewnem-313 Pięknie to wygląda, biel powiększa optycznie pomieszczenie i do tego uspakaja. Taka aranżacja od zawsze mi się marzyła i niedawno ją zastosowałem.
Tak, rolety odgrywają ważną rolę w mieszkaniu czy w domu. Długo zastanawiałam się jaka opcja byłaby dla mnie najlepsza, ale zdecydowałam się na rolety dzień/noc. Pewnie już każdemu znane, a dla tych co nie to tutaj https://rolety.eu/rolety-katowice możecie znaleźć też takie rolety. Jestem zadowolona z wyboru.
Ochrona pomieszczeń przed słońcem jest konieczna, szczególnie w cieplejsze dni
Stron: 1 2