Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Samochód nowy, czy używany?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Waszym zdaniem lepiej kupić nowy samochód, czy używany?
Nie każdego stać na nowy samochód prosto z salonu, więc czasami to nie kwestia wyboru, tylko możliwości finansowych. Oczywiście lepszy jest nowy, natomiast z używanych mogę polecić jedynie te kilkuletnie - nadal są w dobrym stanie. Decydując się na nowy najlepiej kupić taki z poprzedniego rocznika (są o wiele tańsze) - w W-wie tutaj http://www.autozoliborz.pl/opel-promocje jest kilka modeli Opla z poprzedniego rocznika w promocji.
zdecydowanie uzywany
Mając do dyspozycji więcej pieniędzy lepiej kupić nowy samochód, a najlepiej wziąć go w leasing. Co do używanych, to odradzam kilkunastoletnie modele - są tanie, ale wymagają ciągłych napraw. Proponuje jakiś kilkuletni model, radzę tylko sprawdzić przed zakupem jego stan techniczny (najlepiej, aby zrobił to mechanik), oraz przeszłość, szczególnie powypadkową, co można zrobić na http://www.autobaza.pl
To zależy, czy samochód ma być do firmy, czy do prywatnego użytku - jeśli do firmy, to lepiej wybrać nowy (w leasing oczywiście), a w drugim przypadku używany, jakiś kilkuletni model. Co do auta do firmy, to warto zainstalować w nim monitoring GPS typu Navifleet https://www.navifleet.pl, zwłaszcza jeśli ma służyć także pracownikom - zwiększa to bezpieczeństwo auta, pozwala też na jego kontrolę, pracowników zresztą także.
Ja jestem za nowym
Używany będzie bardziej opłacalny. Na aukcjach można trafić takie w dość dobrych cenach i niezłym stanie. Tutaj https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Carefleet jest trochę aut poflotowych, kilkuletnich, na ogół bardzo zadbanych.
Zdecydowanie nowy - nie ma co ryzykować ewentualnych serwisów i naprawek potem Smile. Kupe kasy wydamy i dalej będziemy jeździć rzęchem, już przez to przechodziłem Tongue.
Obecnie szukam auta rodzinnego a takie są większe i droższe więc nowe odpada, tutaj http://rodzinneauta.pl/ czytałem trochę o BMW 7 osobowym, ktoś może ma i może powiedzieć jak z komfortem jazdy takim autem jest?
Ja bym kupił FIATA Multiple, możesz spokojnie parkować bez zamykania Wink PDK
Stron: 1 2 3 4