Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Oprogramowanie dla prowadzącego małą przychodnię?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie,

Szukam systemu, który pozwoli zarządzać - zorganizować pracę małej przychodni medycznej. Jest kilka gabinetów, kilkunastu lekarzy i kilka tysięcy pacjentów. Papierowe kalendarze już nie dają rady, systemy rozliczeń i rezerwacji nie usprawniają wszystkiego... Konkurencyjna klinika korzysta z www.osteoonline.pl. Znacie może jakąś alternatywę? Jeżeli nie, będę korzystał z tego systemu.
Powiem uczciwie, pakiet microsoft office z takimi programami jak exscel czy access wystarczy do zarządzania podstawową bazą danych, ktoś tylko musi ją stworzyć i nadzorować, ale pewnie taka przychodnia ma jakieś zaplecze administracyjne więc bez problemu ktoś po wyższych studiach sobie z tym poradzi.
też wydaje mi się, że wydawanie kasy na licencję do jakiegoś programu na tak małą bazę danych jest marnotrawstwem - office wystarczy a pakiet przyda się do bardzo wielu rzeczy administracji.
Martnotrawstwo, nie baw się w to, serio Smile mówię Ci z doświadczenia - office jest lepszy i przyda się do wielu, wielu rzeczy, wykonywanych codziennie
Podstawa to Office. nic więcej nie trzeba.
Dokładnie , office wystarczy
Office to podstawa, kazdy powinien go posiadać.
office, office, ludzie on nie pyta sie o excela czy worda tylko o oprogramowanie dedykowane dla przychodni
no to office nie może już być w przychodni?
(07-04-2016, 13:27)talker30 napisał(a): [ -> ]office, office, ludzie on nie pyta sie o excela czy worda tylko o oprogramowanie dedykowane dla przychodni

Ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem...
Stron: 1 2