Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Sport i aktywny czas. Siłownia itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Witam
Czy są tutaj sportowcy na forum? SmileSą osoby ćwiczące na siłowni? Smile Może ktoś da mi jakieś rady odnośnie tego co wspomaga odchudzanie najlepiej? Ćwiczenia, dieta a może jakieś właśnie tabletki?
Prosiłbym o jakieś porady...
Ja jeszcze kilka miesięcy temu ostro trenowałem na siłce. Potem z tego zrezygnowałem, bo wolałem się skupić na ratowaniu świata.
Niestety konkretnie nie odpowiem na twoje pytanie, bo jakbym to zaczął robić, to znowu zapisał bym z n ekranów tekstu. To moje drugie totalne maniactwo.

Temat jest tak olbrzymi, że raczej w jednym wątku ciężko go ogarnąć. Najlepiej przejdź na forum http://kalistenikapolska.pl/forum/index i albo poszukaj podobnych wątków w których już nie raz odpowiadałem na to pytanie albo niech inni ci odpowiedzą. (a są aż nachalni z odpowiedziami Smile
Squash + siłownia 2 razy w tygodniu Smile
Latanie za smokami w Skyrim ew. udział w sztafecie 4 razy po kotlecie Smile Niestety, na inną działalność czasu brak.
No ja też przeznaczałem "trochę" czasu na trening. Czasami było to 5-6x w tygodniu po 2h. Wracałem do domu, papu, pies, idę do klubu poćwiczyć. Wracałem o 23.
Potem przerzuciłem się na trening domowy. Trenuję 3x w tygodniu po ok 15-20 min, tak że jest tego "troszkę" mniej. Ale i lepiej się czuje a i spadki formy nie są jakieś nie do zniesienia Smile

Od siebie mogę polecić książkę, która na wspomnianym przeze mnie forum stanowi prawdziwy rarytas. Zwie się "Skazany na trening" i właśnie "nieco" zmienia podejście do ćwiczenia. Mi przynajmniej zryła całą ideologię i to totalnie.

Zamiast gonić za czymś "nieosiągalnym", człowiek trenuje sobie spokojnie własnym tempem. I to jest właśnie najfajniejsza rzecz w tym wszystkim. Że widzisz jakiś brak w sobie. Np nie możesz zrobić pompki na jednym ręku czy zwykłego mostku. I wtedy powolutku pracujesz sobie nad tym brakiem. A że na siłce jakiś gościu robi super rezultaty na sterydach? Masz to w dupie.

Ale do takiej ideologii i podejścia trzeba hmm dorosnąć i swoje przepracować.
Polecam kilka przysiadów + drobne rozciąganie z rana. Wiele lepsze niż niejedna kawa, zdrowsze od niej i chęci do zmagań z trudnymi klientami wracają.
Dzięki wielkie. Czyli pompki,podciąganie i te sprawy? A czy np. odchudzanie tabletkami to dobre rozwiązanie?

Bieganie teraz w zimnie to nie jest dobry pomysł... chyba, że siłownia i bieżnia??
Nie sa dobrym rozwiązaniem. Poza zieloną herbatą, kofeiną praktycznie nic dobrze nie działa. Ok może zwiększają termogenikę organizmu, ale to samo można spokojnie normalnym żarciem osiągnąć. Już lepiej na tym wyjdziesz jak zainwestujesz w przypray lub grapefruita.

A teraz tajemnica prawdziwego odchudzania: nie inwestuj w tabletki a białko.

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862
mit 8
Kiedyś uprawiałem Le parkour, skończyłem szkołę kaskaderską, całkiem fajna przygoda. Teraz pozostało mi tylko bieganie i Krav Maga także sport sport i jeszcze raz sport!
Najlepsze ćwiczenia, albo jakikolwiek ruch, np. bieganie, jazda na rowerze, spacer i zdrowe odżywianieSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8