Forum Webmastera, HTML, CSS, PHP, MySQL, Hosting, Domeny - Forum dla Webmasterów

Pełna wersja: Jak reklamować się w sieci?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w tytule - w jaki sposób najlepiej reklamować się w sieci? Czy warto reklamować się na portalu społecznościowym facebook? Z tego co udało mi się przeczytać w tym artykule: https://ddwloclawek.pl/pl/701_materialy_...stowa.html - reklama na facebook'u potrafi być niezwykle opłacalna...
adwords i te sprawy
Proponuję zastanowić się nad wyborem https://solv.pl - ta agencja interaktywna prowadzi bardzo ciekawe projekty reklamowe i nawet za niską kwotę są w stanie stworzyć porządny marketing.
A może kampania eRzecznika? tu macie więcej informacji http://erzecznik.com.pl/ z tego co widzę firmy które podejmują taką współpracę cieszą się większym zainteresowaniem w sieci. Kampania ma na celu oficjalne promowanie marki i reklamowanie produktów poprzez wpisy z oficjalnych kont. Marketing internetowy na takim wyższym poziomie. eRzecznik wypowiada się w wątkach gdzie toczy się zasadna dyskusja, dzięki aktywnemu monitorowaniu fraz ustalonych przez klienta, jest w stanie reagować na każdą taką dyskusję. Szczególnie jeśli o marce pojawiają się jakieś negatywy. kampania zwiększa wiarygodność marki na pewno.
Najważniejsze, aby nie ograniczać się wyłącznie do reklamy w sieci. Za to na pewno warto zainteresować się również tradycyjnymi formami reklamy. Szczególnie skuteczny powinien okazać się billboard - musi jednak znaleźć się w miejscu widocznym dla naszych potencjalnych klientów. Taki billboard przygotować może dla nas firma https://www.znajdzreklame.pl (zadba również o niego podczas całego okresu ekspozycji).